Uneori, când văd câtă răutate circulă pe undele internetului, am senzația că sunt defectă, că problema e la mine. Să fie pentru că sunt ardeleancă și se zice despre noi …
42 Comments
Uneori, când văd câtă răutate circulă pe undele internetului, am senzația că sunt defectă, că problema e la mine. Să fie pentru că sunt ardeleancă și se zice despre noi …